JAZİBE ÖZEL KOLEKSİYON

 

Altın gücün simgesi olurken aynı zamanda her ortamda kişiliğinizi ve kişiliğinizi geliştiren bir aksesuar haline gelir. Zarif ve sofistike bir görünümle içeri girersiniz. Altın hem yatırım hem de mücevher olduğu için bu beklentileri karşılayan bir mücevherdir. Yaz aylarında yazlık giysilere ve hemen hemen her kış kıyafetine mükemmel uyum sağlayan altınlı bileklik modelleri, erkekler ve kadınlar için uygun modellerden oluşan bir seçki içeriyor. 

 

Altın Bileklik Modelleri
 

Altın bileklik kadınların en sevdiği takılardan biridir. Altın bileklik , tarzı hem giyim hem de spor giyim ile kombinlenebilen kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Erkekler ve kadınlar için daha sade ve daha şık modeller de bulunmaktadır. Kadın altın bileklik modeli son zamanlarda en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Altın zincir bileklik modelleri çeşitli renk ve tasarımlarda gelir. Cilt tonunuza ve kıyafetlerinize en uygun rengi ve stili seçebilirsiniz. Her zevke uygun bileklikleri kolayca bulabilirsiniz. Satın alıp sevgilinize, annenize, babanıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz altın bileklik modellerinde daha sade, daha renkli ve gösterişli seçenekler arasından size en çok yakışan seçeneklere göz atarak tarzınıza uygun bilekliklere sahip olabilirsiniz. 

 

Altın Zincir Bileklik Modelleri
 

Her tarza uygun ve her yaşa hitap eden altın bileklik tasarımları arasında seçim yaparken öncelikle satın alacağınız takıları nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Sık kullanacağınız ortama göre pürüzsüz ve daha göz alıcı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Özellikle altın bileklik modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kayışı bileğinizin inceliğine göre ayarlayabilir ve bileğinizi sardığından emin olarak güvenle kullanabilirsiniz.  

 

 Altın Bileklik ve Takılar Nasıl Temizlenir?
 

Uzun yıllar kullanım hayaliyle satın alınan takılar, kullanım koşullarına bağlı olarak seçiminize bağlı olarak zamanla bir miktar toz ve kir tutabilir. Ellerimiz günlük hayatta en çok tere maruz kalan organlarımız olduğu için bileklikler birçok yerde tere maruz kalabilir. Sonuç olarak takılar kirlenebilir ve renk değiştirebilir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan altın bileklik takıların da temizliğine dikkat edilmelidir. 

Orijinal rengini kaybetmemesi için periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Takı, giysi kadar özen ve temizliğe ihtiyaç duyan bir aksesuardır. Bilezikler de en sık kullanılan aksesuarlardan biridir ve günlük hayatta birçok yeri etkileyebilir. Altın bileklik modelleri de uygun şekilde saklanmadıkları ve uzun süredir kullanılmadıkları için renk değiştirebilirler. Bu nedenle bilekliğin temizlenip doğru yerde saklanmasına özen gösterilmelidir.

Altın bileklik tasarımları temizlemek sandığınızdan çok daha kolay temizlenir. Bunun için birçok yöntem kullanılmaktadır. İlk yol deterjanı ılık suya ekleyip bir süre suda tutmaktır. Alternatif, beyaz sabun ve amonyak ile temizlemektir. 1 litre suya bir bardak beyaz sabun ve bir bardak amonyak ekleyin, biraz bekleyin ve ardından bileziğinizi içine koyun. Yarım saat 5 dakika sonra bileziği çıkarın ve soğuk suyla iyice durulayın. Özellikle takılarınıza ışıltı katmak istiyorsanız bilekliklerinizi maden suyuna koyun ve küçük bir fırça ile fırçalayın. 

 

Baget Altın Bileklik Temizleme Yöntemi
 

Baget altın bileklik takılarınızı fırçalarken fırçanın çok sert olmadığından emin olun. Bitirdikten sonra takılarınızı ılık suyla durulayabilirsiniz ve önceki günkü parlaklığına kavuşacaktır. Özel davetler ve davetler için hazırlanırken bu bakım aşamalarına fazla zaman harcamadan takılarınızın kolayca ışıldamasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ve uzun yıllar kullanmak istediğiniz altın bilekliklerinizi periyodik olarak temizleyerek ve doğru ortamda saklayarak ömrünü uzatabilirsiniz. Görüldüğü gibi kararmış ve sararmış altın bileklik gibi tüm altın takıların kullanımdan hemen önce temizlenmesi ve parlatılması uzun sürmeyecek bir işlemdir. Bütün bu ürünlere ve çok daha fazlasına ulaşmak için Altıntaş’a gelebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum