2000₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde İpli Yonca Altın Bileklik Hediye

Kurumsal

 

Altıntaş Kuyumculuk, bölge halkına yönelik olarak altın takı, sarrafiye(yatırımlık altın) alış-satış ve işleme amacı ile hizmetler sunarak 1972 yılında ticaret hayatına başlamıştır. İlk amacı bölge halkının güvenini kazanmak olan Altıntaş Kuyumculuk çok kısa sürede bölgesinin en çok güvenilen ve lider kuyumcusu olmayı başarmıştır. Bölgedeki liderliğini doğru zamanda ve doğru yerdeki mağazalarıyla pekiştirmiş ve güçlendirmiştir.

Günümüzde de Çerkezköy ve Çorlu’daki mağazalarıyla bölgesindeki lider kuyumcusu olmaya devam etmektedir.

Değişmekte olan yaşam şartlarına bağlı olarak insanların internet ortamında daha fazla vakit geçirebilmesi sonucu olarak 2018 yılında e-ticaret altyapısını tamamlayarak www.altintasonline.com sanal mağazasını hizmete açmıştır.

Altıntaş kuyumcluk’un kuruluş amacı olarak benimsediği değer olan insanların güvenini kazanmak ilkesi www.altintasonline.com sanal mağazasından da ilk kuruluş amacı olmuştur. İnternet üzerinden yapılmış olan alışverişler düşünüldüğünde güven kazanmak ilkesi ne kadar doğru olduğu algılanabilir.

Bölgedeki liderliğine ek olarak www.altintasonline.com sanal mağazasıyla da lider olmak amacında olan Altıntaş Kuyumculuk. Bu amacına da sunduğu güzel ve benzersiz takıların fiyatlarını makul tutarak ve sizlerin güveni ve sevgisiyle kısa sürede başaracağına inanmaktadır.

İSTASYON CADDESİ - ÇERKEZKÖY 1980

ATATÜRK CADDESİ - ÇERKEZKÖY 1993

 

© 2020 Altıntaş Kuyumculuk. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.