Sallantılı Küpeler
4.119₺ KDV Dahil
5.492₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
2.437₺ KDV Dahil
3.249₺ KDV Dahil
1

KIZ ÇOCUK KÜPE VE ÇOCUK BİLEZİK MODELLERİYLE İLK TAKILARIYLA TANIŞIYOR

 

Kız çocuk dünyaya merhaba dedikten bir süre sonra ilk takıları ile tanışmaktadır. Doğuştan itibaren süslü bir şekilde büyütülen, renk renk takılar kullanmaya başlayan kız için ilk takılardan biri kuşkusuz ki çocuk bilezik ve çocuk altın künye modelleri olmaktadır. Belirli bir dönemin sonunda kulakları deldirilen kız çocuk küpe kullanmaya da başlıyor, yaşamları boyunca sürecek aksesuarlarla böylelikle tanışmış oluyor. Dikkat edilmesi gereken unsurların başında ilk takıların kaliteli olması gelmektedir. Kalite, altın çocuk küpe fiyatları için de belirleyici olmaktadır.

 

Çocuk Bilezik Modelleri Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Aileye yeni bir birey katıldığında, tüm fertlerin sevinci ve heyecanı görülmeye değerdir. Anne baba evlat sahibi olmanın mutluluğu, büyükanne ve büyükbaba da torun heyecanını yaşamaktadır. Bir anda ilgi odağı haline gelen bebek kız ise genellikle büyükanne ve büyükbaba ilk hediyelerini çocuk bilezik modellerinden yana kullanmaktadır. Bebeğin bileğinde şirin bir görünüm oluşturan bu küçük takıların seçiminde titiz davranmak gerekmektedir.

Çocuk altın bilezik alınacağı zaman bazı kriterlere dikkat etmek gerekmektedir. Bunların başında bileziğin boyutu olacaktır. Bilezik, bebeğin bileğine rahatlıkla girebilmeli, ancak aynı rahatlıkla çıkmamalıdır. Bebeğin bileğine bol gelen modeller sıklıkla düşecek ve kaybolma riski ortaya çıkacaktır. Ayrıca, çocuk altın bilezik modellerinin sert köşelerinin bulunmaması gerekmektedir. Sert köşeler, bebeğin cildinin zarar görmesine yol açabilecektir. 

 

Bilezik Kadar Çocuk Altın Bileklik Modelleri De İlgi Görmektedir

 

En az bilezikler kadar çocuk altın bileklik modelleri de ilgi görmektedir. Bileziklerin aksine bu ürünler hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilmektedir. Yine aile büyükleri tarafından hediye olarak alınan bu ürünlerde öne çıkan tasarım isim yazılı modeller olmaktadır. 

Çocuk altın künye seçiminde de güvenlik önlemleri ön planda tutulmalıdır. Bileziklerde olduğu gibi bilekten kolay çıkmayan boyutlarda seçilmesi gereken çocuk altın bileklik modelleri için klipsler de büyük önem taşımaktadır. Klipslerin kolay açılır özellikte olmaması, bebeğe zarar verecek sert unsurlarının bulunmaması yararlı olacaktır. 

 

Kız Çocuk Küpe Modelleri İle Çok Daha Şirin

 

Türk kültüründe kız bebekler belirli bir döneme ulaştıklarında yapılan ilk uygulamalardan biri kulaklarının delinmesidir. Bu süreçte kız çocuk küpe ile tanışmaktadır. Yaşamlarının geri kalanında da vazgeçilmez takılardan biri haline gelecek olan ilk küpelerin seçimi son derece önemli kabul edilmektedir. Takı ile tanışan çocuk altın küpe takmalıdır. Altın dışında kullanılacak herhangi bir madde, bebeğin hassas cildinde alerjik reaksiyonlara yol açabilmekte, bu da ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. 

 

Çocuk Altın Küpe Modelleri Seçilirken Tasarımına Dikkat Edilmelidir

 

Çocuk altın küpe modellerinin seçimi sürecinde tasarımlarına dikkat etmekte yarar olacaktır. Alınacak tasarımın bebeğe zarar vermeyecek özelliklerde olması gerekmektedir. Bebekler belirli bir dönem kendilerini dış etkenlere karşı koruyamamaktadır. 

Çocuk altın halka küpe seçimi yapılması için belirli bir süre beklenmesinde yarar olacaktır. Hem kendisi, hem de çevresindeki diğer çocuklar halkayı çekebilmekte, bu durumda bebeğin kulağı zarar görmektedir. Çocuk altın halka küpe seçimi için belirli bir yaşa gelmesinin beklenmesi en doğru karar olacaktır. 

 

Çiçekli Çocuk Küpesi Şirinliklerini Pekiştiriyor

 

İlk kullanılan ürünlerin renkli tasarımlarıyla ön plana çıktığı tasarımlarda çiçekli çocuk küpesi en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çok farklı tarzlarda tasarlanan, kulağa yapışık pozisyonda takıldığı için güvenlikle ilgili bir endişe uyandırmayan bu ürünler, bebeğin şirinlerini de pekiştirmektedir. Çiçekli çocuk küpesi modellerinin renkli tasarımları, ebeveynleri kadar bebeği de mutlu etmektedir. 

Siz de bebeğiniz için şirin takılar arıyor, altın çocuk küpe fiyatları ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, Altıntaş Altın Pırlanta ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum