1

 

ŞIKLIĞIN VE ZARAFETİN SİMGESİ: BAGET TAŞLI ALTIN BİLEKLİK

 

Kadınlar için takı, özellikle de kıymetli taşlarla bezenmiş altın takılar vazgeçilmez aksesuarlardan biri olarak kabul edilmektedir. Son derece şık ve zarif bir görünüm sunan, kadında zarafetin simgesi haline gelen baget taşlı altın bileklik modelleri en sık tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu ürünler aynı zamanda son derece şık hediyeler olarak da dikkat çekmektedir. Baget bileklik altın fiyatları için belirleyici olan unsur, tasarımda kullanılan altının ayarı ve gramı ile baget pırlantanın özellikleri olmaktadır.

 

Baget Taşlı Altın Bileklik Nedir? 

 

Baget taşlı altın bileklik, son derece şık bir takı olarak öne çıkmakta, tasarımında kullanılan kare ya da dikdörtgen değerli taşlar nedeniyle bu isimle anılmaktadır. Kadın aksesuarları arasında öne çıkan, bileklik türlerinin de en dikkat çekici ürünleri arasında yer alan baget bileklikler altın kullanılarak tasarlanan son derece kıymetli takılar olmaktadır. Sıklıkla 8 ya da 14 ayar altın kullanılan bilekliklerin her zevke ve bütçeye uygun tasarımları bulunmaktadır. Klasik modellerinin yanı sıra beyaz altın baget bileklik modelleri de ciddi anlamda talep görmektedir. Altının sarısını tercih etmeyen, kombinlerinde daha özgün bir tasarım isteyen kadınların tercihi olan beyaz altın, pırlanta ile de son derece büyük bir uyum yakalamaktadır. 

 

Baget Bileklik Altın Modelleri Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Baget bileklik altın modellerinin satın alınması sürecinde son derece dikkatli davranılmalıdır. Son derece kıymetli olan bu ürünlerin satın alınması sürecinde mutlaka güvenilir markaların tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi halde kandırılmak son derece kolay olacaktır. Bilekliklerin altın bölümleri kadar baget kısmını oluşturan değerli taş da son derece büyük önem taşımaktadır. Bu bilekliklerin tasarımlarında sıklıkla pırlanta kullanılmaktadır. Kadınların mutlaka sahip olmak istediği, şıklık ve zarafetin yanı sıra zengin görünümün de simgesi olarak kabul edilen pırlantanın gerçekliğinden emin olunmalıdır. 

 

Baget Taşlı Bileklik Son Derece Etkili Bir Hediye Olarak Kabul Edilmektedir

 

Erkekler, sevdiklerine özel günlerde hediye seçimi konusunda son derece zorlanmaktadırlar. Ancak, baget taşlı bileklik bu krizi ortadan kaldıran çözümler sunmaktadır. Doğum günü, Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü ya da anneler günü için sevdiğine hediye seçimi yapmak isteyen erkekler için mükemmel bir tercih olan kadın altın bileklik modelleri, özel anları çok daha anlamlı hale getirmektedir. 

 

Baget Taşlı Bileklik Modelleri Tasarımları İle Ön Plana Çıkmaktadır

 

Baget taşlı bileklik modelleri, her kadının zevkine hitap edebilecek çok farklı tasarımlarda üretilmektedir. İki aşamalı bir süreç olan tasarımda altın zincir ile pırlanta ayrı ayrı işlenmektedir. Bu aşamada devreye tasarımı yapan sanatçının ustalığı girmektedir. Ortaya sanat eseri tasarımların çıkmasına imkan tanıyan yapım sürecinde farklı modeller ve tarzlar benimsenmektedir. Zincirin tasarımında genellikle su yolu, dora, balık sırtı, rapsodi, örgü ve damla modelleri tercih edilmektedir. Özellikle baget bileklik altın modelleri yapımına son derece yakışan motifler olan bu tasarımlar, pırlanta ile birleştiğinde çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. 

 

Kadın Altın Bileklik Modellerinde Kullanılan Pırlantanın Baget Kesimi Son Derece Önemlidir

 

Bilekliğin pırlanta kesimi ise klasik tarzların ötesinde, tasarıma adını veren baget tarzında yapılmalıdır. Kadın altın bileklik modelleri için farklı bir tarz anlamına gelen pırlantanın baget kesimi son derece titizlik gerektirmektedir. Kare ve dikdörtgen başta olmak üzere dörtgen şeklinde hazırlanan pırlantada 14 kesim yüzeyi bulunmaktadır. Bu sayede hem ışığın yansıması çok daha etkili olmakta, hem de zarif bir görünüm ortaya çıkmaktadır. 

Siz de sevdiğinize beyaz altın baget bileklik modelleri almak, baget bileklik altın fiyatları ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, Altıntaş Altın ve Pırlanta en doğru adres olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum