1

BAGET TAŞLI YÜZÜK MODELLERİ

Baget taşlı yüzük modelleri zarifliği ve tasarımı ile en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alıyor. Tercih edilmesindeki en büyük sebep dörtgen kesim taşlar ile çeşit çeşit baget yüzük tasarımları gerçekleştirilmesidir. Birçok kişinin sevdiği tasarımı bulması da bu sayede kolaylaşıyor. Baget altın yüzük modelleri beyaz altın ve altın seçenekleri ile tasarlanıyor. Beyaz altın tutkunları için harika ürünler bu sayede kolaylıkla bulunabiliyor. Eğer sizlerde beyaz altın seviyorsanız altın baget yüzük modelleri kategorisini mutlaka incelemelisiniz. Pırlantalı modellerde daha çok kullanılan beyaz altın bazı sade modellerde de mevcuttur. 


Altın Baget Yüzük Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Altın baget yüzük tercihi herhangi bir sınırlama olmadan herkes tarafından kullanılabilir. Özellikle dörtgen tasarımları ile kullanıcıya zariflik sağlayan bu yüzük modellerini sizler de tercih edebilirsiniz. Baget yüzük modelleri arasında genelde pırlanta modelleri tercih ediliyor ancak modeller bununla sınırlı değil. Diğer yarı değerli taş çeşitleri kullanılarak diğer tasarımlar da elde edilebiliyor. Sarı altın sevenlerden biriyseniz altın baget yüzük modelleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi beyaz altın modellerini de tercih edebilirsiniz. Laci Baget Altın Yüzük modelimiz de pırlanta olmayan baget yüzük modelleri arasında popüler olarak tercih ediliyor. Kendinize veya hediye olarak baktığınız ürünlerde mutlaka yüzük ölçüsünü tam olarak almalısınız. Aksi halde yüzüğün sıkma veya düşmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Baget Taşlı Yüzük Çeşitleri

Baget taşlı yüzük çeşitleri arasında sadece pırlanta bulunmuyor. Doğal taş ve yarı değerli taşları baget tasarımlarda görebilirsiniz. Bu modeller tasarım olarak zarifliğin simgesini yansıttığından dolayı sevilerek alınıyor. Baget altın yüzük tasarımlarında yarı değerli taş kullanımı ve 14 ayar altının birleşmesi sonucu çeşit ürünler ortaya çıkıyor. Fiyat konusunda pırlanta ile yarı değerli taşların arasında farklılıklar ise normal olarak mevcut. Pırlanta olan modeller de ise fiyatı pırlantanın karat değeri ve işçilik belirliyor. Tabii altının gramajı da bu fiyata etki eden başlıca hususlardan diyebiliriz. Baget yüzük fiyatları araştırması yaparken tercihlerinizi daraltarak bütçe ve tarz açısından en uygun takıyı bulabilirsiniz. Takı alımında aceleci davranmamalı ve gerekiyorsa birçok model incelenmelidir. Aldığınız takı uzun vadede yanınızdan ayrılmayacak ve zerafeti yansıtacaktır. 

Baget Yüzük Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Baget yüzük temizlik açısından gayet kolay işlemlere sahiptir. Yüzüğünüzün temizliğini evde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için bir kuru bez ve su ile gerekli temizlikleri yapabilirsiniz. Parlaklığına kavuşturmak istediğiniz altın baget yüzük modeline sahipseniz suyun içinde kaynatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Suyun içinde kirlerinden arınan baget yüzük sonrasında ise kuru bezle temizlenmelidir. Aradaki farkı çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Diğer yüzük modelleri içinde aynı temizlik yöntemini uygulayarak gerekli parlaklığı tüm yüzüklerinize uygulayabilirsiniz.

Baget Yüzük Fiyatları

Baget yüzük fiyatları diğer yüzüklere oranla gerek işçilik gerek malzeme olarak biraz daha farklıdır. Altın yüzük fiyatlarında sade modeller de herhangi bir işçilik kullanılmazken baget yüzük modellerinde işçilik bulunmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan en değerli taş pırlanta da gerekli işlemlerden geçerek dörtgen şeklinde tasarlanır.

Pırlantanın işlenmesi oldukça emek ve uzmanlık isteyen bir durum olduğundan dolayı bu işçilik fiyata da yansımaktadır. Altın baget yüzük modelleri arasında sade ve pırlantalı veya yarı değerli taş kullanılan ürünler bulunmaktadır. Bu modeller arasından sizlerde bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı ürünlerimiz içinde tasarıma özen gösterildiğini hatırlatalım. Hangi modeli seçerseniz seçin Altıntaş ile en değerli sizsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum