1 2 3 >

PIRLANTA MODELLERİ ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN MODELLER NELERDİR?

 

Kadınların rüyası olan pırlanta taşları ister yüzüklerde ister bileklik ve kolyelerde olsun daima baş döndürücü seçimlerin başında yer almaktadır, yüzyıllardır değerli taşlar hediye olarak kullanılmaktadır. Peki pırlanta modelleri arasında en çok tercih edilen modelleri biliyor musunuz?

Bilinçli müşterilerimizin en çok tercih ettiği pırlanta yüzük modelleri içinde ilk sırada yer alan yuvarlak kesim pırlanta modeli gelmektedir. Zarafetin ve gösterişin yan yana olduğu bu model kesimi ile göz kamaştırmak da ve rahat bir kullanım sunmaktadır.

Genç kadınların oldukça fazla beğeni gösterdiği bir model ise prenses kesim pırlanta yüzük modelleri arasında ciddi bir tercih edilme oranına sahiptir. Prenses kesim model bir yüzüğü kullanmak daha dikkat gerektirmektedir, zarafeti ile tüm gözleri üzerinize toplayacak olan bu modelin günlük kullanımı çok da rahat değildir.

 

Pırlanta Beştaş Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

 

Altın ve pırlantanın da tüm moda akımlarında olduğu gibi hitap ettiği yaş grubu elbette vardır, özellikle pırlanta beştaş yüzük modeli için yirmili yaşları geçmiş olması beklenmektedir. Ancak yaşa göre bir standart belirlemek de oldukça zor bir durumdur, tıpkı tüm kombinlerde olduğu gibi aksesuar seçimlerinde de kişi kendine yakışanı ve taşıyabildiği modeli kullanmalıdır. Çok ince yapılı bir hanımefendi iseniz tektaş yüzük modelleri arasından bir tercih yapmanızı önerebiliriz. Ancak bir aksesuardan çok manevi anlam taşıması ve aynı zamanda yatırım değerinin daha yüksek olduğunu düşünerek bir pırlanta yüzük tercih etmek istiyorsanız elbette pırlanta beştaş modeli oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

 

Baget Yüzük Kullanımı Günlük Yaşamda Abes Kaçar Mı?

 

Modern tasarımı ile hanımların sıklıkla kullandığı baget yüzük modeli günlük yaşamın içinde asla abes kaçacak bir model değildir. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus olduğunu vurgulamak isteriz. Alacağınız baget yüzük modellerinde yüzük ölçüsü oldukça önemlidir. Tam ölçüde olmayan bir yüzük sizi şık göstermek yerine maalesef rüküş bir havaya sokabilir. Bazı pırlanta yüzük modelleri parmağa tam oturmadığında oldukça fazla göze çarpabilir, sizde bu konuda dikkatli olmalısınız ve pırlanta yüzük alırken mutlaka tektaş yüzük ölçünüze uygun olan bedeni almalısınız. Baget yüzük kullanımı tam ölçülü olduğu takdirde günlük yaşamınızda havanıza hava katacak bir modeldir, gönül rahatlığı ile her ortamda ve her kombinde kullanıma uygundur.
 

Pırlanta Yüzük Çeşitleri Evde Temizliği Nasıl Olmalıdır?

 

Sizin için ışıltısını kaybetmiş bir pırlanta çiçekleri olmayan bir buket ile eşdeğerde olmalı, pırlanta yüzük kullanıyorsanız pırıltısını kaybetmemesi için doğru bir şekilde kullanım sağlamanızı öneririz. Pırlanta yüzük hava, su gibi etkenlerden herhangi bir bozulma yaşamaz ancak kozmetik ürünleri saç spreyleri gibi ürünlere maruz bırakıldıklarında ciddi bir yıpranma ve görüntüde matlaşma yaşayabilir. Peki evde pırlanta temizliği yapılabilir mi? Toza ve kira maruz kalmış pırlantanızı soft bir bebek fırçası ve deterjanlı su ile yumuşak bir fırçalama işlemi yaparak temizleyip durulayabilirsiniz. Suyunuz ılık olmalı ve kurutma işlemi için tüy bırakmayan dokuda tıpkı gözlük camı için kullanılan bezlerin niteliğe sahip bir bez ile kurulama ve parlatma yapabilirsiniz.

 

Tektaş Yüzük Standart Bir Ölçüye Sahip Midir?

 

Elbette standart bir ölçü aralığında üretim yapılmaktadır fakat kişiye özel olarak da tasarlanmaktadır. Genel ölçüsü olarak 12-16 aralığı sıklıkla kullanılan pırlanta yüzük ölçüsüdür. Baget yüzük ölçülerinde yüzüğün ne fazla bol ne de fazla dar gelmemesine dikkat ederek seçim yapmak günlük kullanımda size konfor sağlaması açısından önemlidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum