Sallantılı Küpeler
3.919₺ KDV Dahil
4.899₺ KDV Dahil
Kolyeler
5.396₺ KDV Dahil
6.744₺ KDV Dahil
Zincirler
5.420₺ KDV Dahil
6.775₺ KDV Dahil
Zincirler
3.352₺ KDV Dahil
4.190₺ KDV Dahil
Kolye Uçları
4.470₺ KDV Dahil
5.587₺ KDV Dahil
Beştaş Yüzükler
2.012₺ KDV Dahil
2.516₺ KDV Dahil
Taşsız Yüzükler
3.039₺ KDV Dahil
3.799₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
3.102₺ KDV Dahil
3.877₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
3.670₺ KDV Dahil
4.587₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
3.774₺ KDV Dahil
4.717₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
1.991₺ KDV Dahil
2.489₺ KDV Dahil
Zincirli Bileklikler
4.695₺ KDV Dahil
5.868₺ KDV Dahil
Minimal Kolyeler
3.188₺ KDV Dahil
3.985₺ KDV Dahil
Kolyeler
5.285₺ KDV Dahil
6.606₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 16 >

TAKILARDA FIRSAT ÜRÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

 

Kadın aksesuarlarının en önemli parçaları olan aksesuarlar, zaman zaman büyük fırsat olanakları ile sunulmaktadır. Baget altın yüzük başta olmak üzere birçok ürüne uygun koşullarla sahip olma fırsatı, insanın eline çok fazla geçmemektedir. Bu nedenle yakalanan şansın iyi değerlendirilmesinde yarar olacaktır. 

 

Takı Ve Aksesuarlarda Fırsat Ürünleri Kaçırılmayacak İmkanlar Sunuyor

 

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan takılar, maddi değerleri nedeniyle zaman zaman ulaşılması imkansız tasarımlar haline gelmektedir. Bütçenin el vermediği durumlarda ortaya çıkan fırsat ürünleri tam anlamıyla bulunmaz nimet olarak değerlendirilmektedir. Kaçırılmayacak fırsatlar sunan ürünlerin başında baget altın yüzük modelleri gelmektedir. Pırlantanın kesim tarzı nedeniyle baget olarak tanımlanan bu tasarımlar göz kamaştıran bir güzelliğe sahiptir. Her kadının parmağında görmek isteyeceği yüzüklerin başında gelen baget tarzı tasarımlar, kare ya da dikdörtgen formlarda hazırlanmaktadır. Pırlantanın normal kesimlerine oranla çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip olan baget taşlar, ışığı yansıtma özelliği ile de öne geçmektedir. 

 

Altın Yüzük Hem Aksesuar Hem De İyi Bir Yatırım Aracı Olarak Kabul Edilmektedir

 

Altın yüzük modellerinin değerli bir taşla süslenmesi bir zorunluluk olarak görülmemelidir. Sade tasarımlı yüzükler de kadının narin parmaklarında son derece zarif bir görünüm imkanı sunmaktadır. Taşla süslenmeyen ve fiyatında fazlaya bir değer kaybı yaşanmayacak olan altın yüzük modelleri aynı zamanda iyi bir yatırım aracı olarak da görülmektedir. Altın kelepçe, tıpkı yüzükler gibi kadınların en önemli takıları arasında gösterilmektedir. Bilekte son derece şık bir görünüm imkanı sunan altın kelepçe modelleri, maddi olarak daha uygun fırsatlar yakalandığında kaçırılmayacak takılar arasında yer almaktadır.

 

Gerdanlık Kadınların En Sık Tercih Ettiği Takılar Arasında Yer Almaktadır

 

Gerdanlık modelleri, kadınların sıklıkla tercih ettiği özel tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Çok farklı tarzlarda tasarlanan gerdanlıklar, günlük kullanımdan ziyade özel gün ve geceler için alınmaktadır. Süslü ve gösterişli yapılarıyla dikkat çeken gerdanlıklar sahip olduğu maddi değer bakımından da özel tasarımlar olarak kabul edilmektedir. Gerdanlık modellerinin daha sade olan ürünleri olan kolyeler, günlük kullanım için son derece uygun tasarımlar olarak öne çıkmaktadır. Hem spor, hem de resmi giyimlerde mükemmel bir kombin tamamlama unsuru olan altın zincir kolye, farklı tasarımlardaki uçlarla birlikte kullanılmaktadır. 

 

Altın Zincir Takıya Değer Katan En Önemli Unsur Olarak Kabul Edilmektedir

 

Altın zincir, kolyelerin en önemli unsurlarından biri olarak kabul edilmektedir. Ağırlığı, tarzı ve tasarımı ile göz alıcı kolyelerin ortaya çıkmasına imkan tanıyan altın zincir, aynı zamanda kolye uçlarının da görünümlerini etkilemektedir. Altın kolye ucu ise çok farklı modellerde tasarlanmaktadır. Kadınların yaşları ve sosyal yaşamdaki yerleri altın kolye ucu seçimlerini belirlemektedir. Daha sade bir görünüm arayanlar için altın yonca kolye ideal bir seçim olacaktır. Bu ürünler günlük yaşamda sıklıkla tercih edilmekte, şans getirdiğine inanılan yonca figürü sayesinde sevilerek kullanılmaktadır. Altın kalp kolye ise genellikle bir hediye aracı olarak görülmektedir. Flört döneminden itibaren erkeğin sevgilisine aldığı hediyeler arasında belki de ilk olan altın kalp kolye, çiftler arasında önemli bir bağın kurulmasının temellerini de atmaktadır. İster altın zincir kolye olsun, isterse altın yonca kolye, genellikle genç kızların tercih ettiği ürünler olarak kabul edilmektedir. Kolyeler ile altın halka küpe uyumlu bir takım olarak da tercih edilebilmektedir. 

 

Siz de Altıntaş Altın ve Pırlanta’nın fırsatlarından yararlanmak, altın halka küpe ve diğer takılara uygun koşullarla sahip olmak istiyorsanız, Altıntaş Online’yi ziyaret etmeniz yararlı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum