1

BAGET YÜZÜK MODELLERİ İLE ŞIKLIĞINIZI PEKİŞTİRİN

 

Kadınlar için takının, özellikle de yüzüklerin önemi son derece büyüktür. Neredeyse her parmağında farklı modellerde yüzükler taşımayı seven kadınların vazgeçilmezleri arasında baget yüzük modelleri gelmektedir. Genellikle pırlanta kullanılan bu yüzükler, değerli taşın kesim tekniği ile öne çıkmaktadır. Klasik pırlanta kesimlerinin aksine kare ya da dikdörtgen formlarda tasarlanan taşlar, hem görünüm hem de ışığı yansıtması açısından kusursuz bir görünüm sunmaktadır.

 

Baget Yüzük Özellikleri Nedir?

 

Baget yüzük, takı alışkanlığını değiştiren, klasik tarzlardan uzaklaşıp, daha özgün tasarımlara yönelmeyi sağlayan çok özel ürünler arasında yer almaktadır. Bu modellerin öne çıkan özellikleri, değerli taşın işlenme şekli ile ortaya çıkmaktadır. Tüm taşlı takı modellerinde olduğu gibi baget modellerinde de sıklıkla pırlanta tercih edilmektedir. Pırlantanın dışında da zaman farklı değerli taşlar bu ürünlere değer katmak adına kullanılabilmektedir. Pırlanta baget yüzük tasarımlarında kullanılan taşın değeri ile ustanın mahareti aynı derecede ölçülmektedir. Baget tasarımlar kare ya da dikdörtgen şeklinde kesilmektedir. Son derece titiz bir işçilik gerektiren baget kesimde amaç, ışığın yuvarlak kesim tekniğine oranla çok daha iyi yansıtabilmek olmaktadır. Bu sayede kadının parmağında ışıl ışıl parlayan baget tektaş kendini hemen fark ettirecektir. 

 

Baget Tektaşlar 14 Ayrı Kesim Yüzeyiyle Fark Yaratmaktadır

 

Baget tektaşlar kesim kalitesi ile değerlenmekte, kadınların tercihleri arasında yer alabilmektedir. Yuvarlak kesimlerde bulunan tek ya da az sayıda yüzey, ışık oyunlarına karşı yetersiz kalmaktadır. Oysa baget kesim taşlarda 14 ayrı kesim yüzeyi bulunmaktadır. Bu yüzeyler, her açıdan gelen ışığı mükemmel bir şekilde alarak yansıtma becerisine sahiptir.  Baget altın yüzük modellerinin büyüsü, yalnızca ışığı yansıtma becerisi ile ölçülmemektedir. Değerli taşın boyutları da yüzüğün değerinin belirlenmesinde etkili olmaktadır. Kare ve dikdörtgen şekillerinin farklı boyutlarını oluşturan baget kesim pırlanta, büyüklüğü ile değerlenmektedir. Pırlanta baget yüzük ne kadar büyük ve gösterişli olursa o kadar kıymetlenmekte, kadınlar tarafından daha mutlu bir şekilde takılmaktadır. 

 

Baget Pırlantalar En Özel Anların Şahididir

 

Baget pırlantalar, sıradan bir takı olmasının çok ötesinde anlam ifade etmektedir. Her genç kızın rüyasını süsleyen, her kadının parmağında görmek istediği bu modeller, çok özel anların da şahidi olarak kabul edilmektedir. Evlilik teklifi etmeye hazırlanan genç erkeğin önceliği arasında yer alan baget tektaş seçimi, heyecan verici bir süreç olmaktadır. Sevdiğinden evet cevabı alabilmenin yolu elbette sevgiden geçmektedir. Ancak, seçilen yüzüğün de etkin gücü yadsınamayacaktır. En özel anda hazırlanan evlilik teklifi konseptinin ana unsuru olan baget pırlanta yüzük kutusundan çıkarıldığında genç kızın yüzünde görülen mutluluk her şeyin üzerinde olacaktır. 

 

Baget Pırlantalar En Özel Hediyeler Arasında Yer Almaktadır

 

Baget pırlantalar, yalnızca evlilik tekliflerinde değil yaşamın her anında en özel hediye seçeneği olarak değerlendirilmektedir. Doğum günü, evlilik yıldönümü ya da Sevgililer Günü fark etmeksizin değer verilen kadının mutlu edilmesinin en kolay yollarından biri olarak kabul edilen bagetlerin seçiminde titiz davranmakta yarar olacaktır. Baget pırlanta yüzük, son derece kıymetli tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle seçim sürecinde dikkatli davranılmasında yarar olacaktır. Güvenilir kuruluşlardan alınması gereken yüzükler hem taşları, hem de kullanılan altın kısmı ile beklentilere cevap verebilecek kaliteye sahip olmalıdır. Baget tektaşlar konusunda kendini kanıtlamış bir marka olan Altıntaş Altın Pırlanta, aradığınız tüm modellere ulaşabileceğiniz marka olarak hizmet vermektedir. Güvenerek alıp, severek kullanacağınız baget yüzük altın modellerine Altıntaş altın Pırlanta güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum