PIRLANTA YÜZÜK: BÜTÜN KADINLARIN HAYALİ! 

Harika bir evlilik teklifinin ilk şartı sanıldığı gibi pırlanta yüzük armağan etmek değil aksine gönülden sunulan derin bir aşktır. Elbette imkanların elverdiği ölçüde bir armağan eşliğinde sevdiğiniz kadına evlilik teklifini yapmanız çok şık bir hareket olacaktır ancak kimi zaman da birkaç aşk cümlesi ve evlilik teklif etmenizde gayet yeterli olacak ve hatta yıllar sonra masum bir aşk hikayesi olarak anılarınızdan silinmeyecektir. Altıntaş Kuyumculuk online hizmet vererek ve farklı ödeme planları ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. Sizde bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beştaş Yüzük Modeli Nedir?

Yüzük modellerinin içinde en gösterişli olan modellerden biri beştaş yüzük modelidir , bu model için kullanılan her taş bir anlam taşımaktadır. Kısaca sıralamak gerekirse aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi simgelemektedir. Beştaş yüzük modelleri alyans olarak da kullanılmaktadır, gösterişli ve anlam yüklü bir parça olması nedeniyle pek çok kadın büyük bir zevkle parmağında alyans olarak da taşımaktadır.

Siz de anlam yüklü bir yüzük almak istiyorsanız hemen sayfamızı ziyaret ederek en uygun beştaş yüzük fiyatları içerisinden seçmiş olduğunuzu bir modeli satın alabilirsiniz. Evlilik yıldönümlerinin taçlandırılmasında sıklıkla tercih edilen beştaş yüzük modelleri ile tüm özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz kadının gözlerindeki ışıltıyı görmek her şeyden daha kıymetlidir. Hayatın gerçek anlamını bize katan kadınların mutluluğu için ufak armağanlar almak, onları çocuklar kadar mutlu görmek için sizde hemen içinizden gelen bir modeli onunla paylaşın.

Altıntaş Kuyumculuk ile Pırlanta Yüzük Fiyatları Ulaşılmaz Olmaktan Çıktı! 

Pırlanta yüzük almak ulaşılmaz fiyatlar nedeniyle pek çok genç için sadece bir hayal olmuştu ancak Altıntaş sayesinde kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarda pırlanta yüzük almanız artık gayet mümkün ve bir hayal olmaktan çıktı. Altıntaş tüm gençlerin bütçesine uygun nitelikte kaliteli ve özel tasarım pırlanta yüzük modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle evlilik tekliflerinin vazgeçilmez bir hediye seçeneği olmuş olan pırlanta yüzük modelleri önceki yıllarda sadece yüksek bütçe sahibi kimselerin ulaşabileceği bir yüzük modeli iken günümüzde sunulan ödeme kolaylıkları sayesinde artık pek çok genç kadının mutluluğunu taçlandırabilecek imkanlara uygun hale getirilmiştir. Sektörün öncü firmalarından Altıntaş kuyumculuk sizlere ulaşılabilir fiyatlarla hizmet vermekten gurur duymaktadır. Siz de hemen sayfamızı ziyaret ederek en uygun pırlanta yüzük fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Çeşitleri Nelerdir?

Özel günlerin ve özel anların yüzüğü olan pırlanta yüzük çeşitleri oldukça seçenek sunmaktadır. Bunlardan başlıcaları sayacak olursak elbette ilk sırada tektaş yüzük modelleri gelecektir. Pırlanta yüzükler arasında evlilik teklifi için kullanılan en popüler modeller ise fantezi tektaş yüzükler ve beştaş yüzük modelleri ilk sırada gelmektedir. Yine alyans olarak kullanılan 7 taş yüzük, 9 taş yüzük ve tamtur pırlanta yüzük çeşitleri de sıklıkla tercih edilen maddelerdendir.

Farklı bir görüntüsü yanında rahat kullanımı ile tercih edilmekte olan yarım tur modeller ve de tria pırlanta yüzük modelleri de sevilen çeşitlerin arasında yer almaktadır. Genellikle özel tasarıma giren pırlantalı fantezi yüzük modelleri ise nadiren tercih edilebilen özel parçalardır. Pırlanta yüzük çeşitleri arasında yine özel olarak tasarlanan ve çoğunlukla kişiye özel olarak satışı gerçekleşen modellerden olan incili ve renkli taşlı pırlanta yüzük modelleri de mevcuttur. Şık ve güzel bir görünüm elde etmenin en basit yolunu Altıntaş ile elde etmeye hazır mısınız? Kaliteli aksesuar seçeneklerini şimdi değerlendirerek kendi tarzınızı yansıtmaya bir adım daha yakın olun!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum