Baget Taşlı Küpeler
10.238₺ KDV Dahil
13.650₺ KDV Dahil
Küpeler
12.232₺ KDV Dahil
16.309₺ KDV Dahil
Küpeler
18.131₺ KDV Dahil
24.175₺ KDV Dahil
Küpeler
16.396₺ KDV Dahil
21.862₺ KDV Dahil
Küpeler
31.657₺ KDV Dahil
42.210₺ KDV Dahil
Küpeler
25.736₺ KDV Dahil
34.315₺ KDV Dahil
Küpeler
10.958₺ KDV Dahil
14.611₺ KDV Dahil
Küpeler
14.487₺ KDV Dahil
19.317₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.947₺ KDV Dahil
6.597₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.315₺ KDV Dahil
5.753₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
5.007₺ KDV Dahil
6.676₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
5.410₺ KDV Dahil
7.214₺ KDV Dahil
1

BAGET KÜPE İLE TANIŞIN

Baget küpe, kullanılan taşların dikdörtgen şeklinde kesilmesi ile elde edilen taşlardan elde edilen göz alıcı bir küpe çeşididir. Baget, değerli taşların özel kesilmesi ile elde edilmesinin yanında oldukça da narin bir görünüm sunmaktadır. Değerli birçok takı ve aksesuarda son yıllarda fazlasıyla tercih edilen baget, küpelerde de kendini fazlasıyla belli etmektedir. Altın sevmeyen kadın, bir de baget küpe gibi bir şıklığa kayıtsız kalacak insan yoktur. Altın baget küpe, son yıllarda kuyumcu vitrinlerini süsleyen en şık ve narin takılardan biridir.

Altın, geçmişten günümüze pek çok kadının ilgisini çekmiş ve hala herkesçe sevilen bir materyaldir. Göz alıcı parlaklığı, değişik takı modelleri ile altın kullanmak kadınlar için önemli bir özellik taşır. Küpe ise tüm kadınların vazgeçilmezidir. Daha küçük bir kız çocuğuyken kullanılmaya başlanan küpeler, yaş ilerlese de yine kadınlar tarafından tercih edilir. Altın küpeler sevilir baget küpe altın ise daha da çok sevilir.

Baget Küpe Modelleri İle Kendinizi Şımartın

Herkes şımarmaya layıktır. Özellikle altın ile şımarmaya ve şımartılmaya layıktır. Bir de altın baget gibi şık bir taş ile buluşunca daha da çok sevilir ve tercih edilir. Baget küpe gibi. Baget küpe modelleri günümüzde daha fazla çeşitlilik ile tercih edilmekte zorluk yaşatan modellere sahiptir. Minik bir taş ya da top şeklinde, sallantılı baget küpe ve daha pek çok modeli ile dikkat çeken baget küpe modelleri arasında kararsız kalmaya hazır olun.

Yalnızca kadınlar arasında değil küpe kullanmayı seven erkeklerin de severek tercih ettikleri baget altın küpe, kulaklara dikkat çeken bir şıklık kazandırmaktadır. Tasarımı, modelleri, taşının dikkat çeken zarafeti ile son yılların en çok sevilen ürünlerinden olan baget küpe, altın dünyasının en dikkat çeken ürünleri arasında kendine ciddi bir yer edinmiştir. 

Baget Sallantılı Küpe Altın Kullanımı

Baget sallantılı küpe altın kullanımı konusunda kararsız kalan pek çok insan vardır. Neden mi? Sallantılı küpeler birçok kadının minik taş küpelere nazaran daha fazla tercih ettikleri küpe modelleri arasında yer almaktadır. Daha gösterişli ve dikkat çeken bu küpeler için şık bir davette ya da günlük hayatta kullanımı konusunda kafa karıştırıcı durumlar söz konusudur. Oysaki şunu açıklıkla söyleyebiliriz ki, baget sallantılı küpe altın modellerini dilediğiniz an ve durumda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Küpeler, gerek günlük hayat içinde gerek şık bir davette kadınlara narin bir hava katar. Elbette tercih edilen küpenin tasarımı bu konuda büyük bir rol oynamaktadır. Altın baget küpe de günlük hayatta da düğünlerde ya da şık bir davette de rahatlıkla kullanılabilecek küpe modelleri arasında kendine ciddi bir yer edinmiştir. Baget sallantılı küpe altın modeli de yine aynı şekilde günlük hayatta kullanılabilir. Ancak bunun yanı sıra düğün, nişan, davet gibi özel durumlarda sallantılı küpeler kullanılabilir ve şıklığa şıklık katar.

Baget Küpe Fiyatları Nasıldır?

Baget küpe fiyatları da pek çok altın çeşidi gibi net bir fiyata sahip değildir. Değişen altın piyasasındaki artış ya da azalıştan etkilenen fiyatlar modelleri etkilememektedir. Bunun için baget küpe fiyatları için net bir fiyat söylemek yanlış olur ancak genel bir ortalama ile fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Kedinize ya da sevdiklerinize altın baget küpe satın almak istiyorsanız size en yakın kuyumcuları ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra birbirinden şık baget küpe altın modelleri için Altıntaş’ı da ziyaret edebilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum