Vidalı Küpeler
2.114₺ KDV Dahil
2.819₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
2.635₺ KDV Dahil
3.513₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.927₺ KDV Dahil
6.569₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.312₺ KDV Dahil
5.749₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.947₺ KDV Dahil
6.597₺ KDV Dahil
Sallantılı Küpeler
4.091₺ KDV Dahil
5.454₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
1.747₺ KDV Dahil
2.330₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.315₺ KDV Dahil
5.753₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
5.007₺ KDV Dahil
6.676₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
5.410₺ KDV Dahil
7.214₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
2.717₺ KDV Dahil
3.623₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
2.558₺ KDV Dahil
3.411₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
9.005₺ KDV Dahil
12.007₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
7.329₺ KDV Dahil
9.772₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.084₺ KDV Dahil
5.445₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
4.747₺ KDV Dahil
6.329₺ KDV Dahil
Vidalı Küpeler
5.969₺ KDV Dahil
7.958₺ KDV Dahil
1 2 >

TAKILARIN EN GÜZELİ TÜM KADINLARIN VAZGEÇİLMEZİ: KÜPE

Erkek ve kadın takı modasının vazgeçilmez parçalarından birisi olan küpenin tarihini ve geçmişini hiç merak ettiniz mi? Birbirinden farklı tarzlara sahip olan küpe modelleri gün geçtikçe hem modanın sürekli olarak değişmesiyle hem de takı teknolojisinin gelişmesiyle birlikte kadınlar ve erkeklerin seçimleri için farklı biçimlerle ve modellerle karşımıza çıkıyor. Özellikler erkekler için iki ya da bir tek kulağa takılacak şekilde, kadınların küpe modellerinin aksine daha sade, taşsız ya da tek taşlı olacak modellerle üretilen küpeler; kadınlar için ise daha fazla detaylara sahip, özellikle değerli mücevherler ve taşlar ile bezenmiş, farklı tarzda işlemeler ve motiflerle desteklenmiş modeller ile çok daha fazlasıyla tercih edilmekte. Çoğu kültürde öneme sahip olan küpe, birçok medeniyette küçük bebeklerin kulaklarının delinmesi ile birlikte de takı takmanın yaş ortalaması düşmesine sebep olabiliyor.

Küpe ve küpe modelleri aslında değerli madenler, değerli taşlar veya bakır, çelik, altın, gümüş gibi temel malzemelerden yapılan, kulağa takılan takılara verilen isimdir. Küpenin, kendisine benzeyen fakat hem tarz hem de yöntem bakımından farklı olan piercing kategorisine de dahil edildiği görülebilmektedir. Ayrıca, elmas, yakut, zümrüt, inci ve benzeri değerli taşlardan ve malzemelerden yapılan küpeler mücevher kategorisine dahil edilirler. Genel olarak küpe kullanımı kulak memesinde olsa da kulak kepçesi, kulak tragusu, dış kulak kanalına özellikle son zamanlarda sıklıkla takılmaktadır. Küpe, kadın ve erkek takı modasının vazgeçilmezi olsa da şık görünmek haricinde de törensel, çeşitli ritüel ya da dinî anlamları nedeniyle de farklı kültürlerde farklı biçimlerde kullanılmaktadır. Ortaya ilk çıktığı günden beri hem tarz hem de yapı bakımından çeşitli değişimler geçiren küpe ve küpe modellerinin bileşenleri metal, plastik, cam, değerli taş, boncuk, ahşap, kemik ve diğer malzemeler dahil olmak üzere herhangi bir sayıda malzemeden yapılabilir.

Bu Sezonun En Çok Satan Küpe Modelleri Hangileridir?

Kadın ve erkek küpe modellerinden akla ilk gelen muhtemelen halka küpeler olacaktır. Basit kullanımı, her kullanımda şık durması gibi nedenlerden dolayı herkesin takı kutusunda mutlaka farklı tarzlarda birkaç çift olarak bulunuyor. Fakat özellikle kadınların tercih ettiği küpe modellerinin başında altın küpeler, baget küpe ve sıkıştırma küpe geliyor. Özellikle kadınların düğün, nişan, mezuniyet ve farklı davetlerde tercihleri çok daha göz alıcı, ayrıntıları ve detaylarıyla kendilerine hayran bırakan küpe modelleri oluyor.

Küpe Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Kriterler Nelerdir?

Size en uygun küpe modelini almadan önce nelere dikkat etmeniz gerekiyor hiç düşündünüz mü? Öncelikle küpe alacağınız yer alanında uzman olacak, çeşitli ve birbirinden özel ürünleri sizlere kolaylıkla sunacak, malzeme kalitesinin üst düzey olacak, özellikle hassas ciltler için alerjiye sebep olmayacak, yaralara neden olmayacak ve hatta aldığınız ürünlerle alakalı yaşayacağınız problemlerde yanınızda duracak bir marka tercih olmalıdır. Esasında küpe alırken dikkat etmeniz gereken tek kriterdir.

En Kaliteli Küpe Modellerini Nereden Alacağım Diye Düşünmeyin, Altıntaş Sizlerle!

Küpe ve diğer takılar söz konusu olduğunda erkeklerin seçim yapması ve kadınlara göre çok daha az kafa karışıklığı yaşaması, erkekler için üretilen küpe modellerinin kadınlar için üretilen küpe modellerinden çok daha az olmasından kaynaklanıyor elbette. Fakat içiniz rahat olsun, Altıntaş’ın birbirinden güzel küpe modelleri ile farklı tarzlardaki küpe modellerini inceleyebilir, Altıntaş’ın size sunduğu uygun küpe fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun küpe modeline kadar verdikten sonra güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum