TRAGUS KÜPE NEDİR?

Tragus küpe, bir çeşit piercingdir de denilebilir. Piercing olarak bilinse de birbirinden şık modelleri ile kulakları süsleyen tragus küpe, dikkat çeken modelleri ile gençler arasında fazlaca sevilmektedir. Tragus, kulak deliğine yakın kıkırdağa verilen isimdir. Buraya takılan küpe anlamına gelen ve ismini buradan alan tragus küpe, bu minik kıkırdağa takılan bir aksesuardır. 

Bu minik küpeler, küpe kullanmayı seven kadınların kullandıkları küpeler arasında yer almaktadır. Küpe takmayı seven kadın yoktur. Takılar arasında en sevilen ve tercih edilen küpe kullanımı, her gün yepyeni ve zengin çeşitleri ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Hatta kulağın pek çok noktasını deldirerek daha fazla küpe kullanmak isteyen kadınlar için üretilmiş olan tragus küpeler de bu anlamda kadınları mutlu eden aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Tragus Küpe Modelleri Nelerdir?

Tragus küpe modelleri, günümüzde daha da zengin bir koleksiyona sahiptir. Artan ihtiyaç ve beğeniler ile modelleri zenginleşen tragus küpeler, tercih yapılmakta zorlaştıran çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Peki nedir bu küpeleri bu kadar dikkat çeken yapan durum dersiniz? Tragus küpeler, kadın erkek pek çok insan tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kadın ya da erkek ayrımı olmayan tragus küpe, küpe takmayı seven tüm bireylerin satın alıp kullanabileceği küpeler arasında yer aldığı için bu kadar çok sevilmektedir.

Tragus küpe modelleri, kıkırdağa uygun minimal boyutlarda hazırlanmaktadır. Top, halka ve değişik modelleri ile herkesin beğenisini kazanan bu küpeler, altın ile buluşunca daha da zengin bir görünüm elde etmiştir. Altın tragus küpe, hassas kıkırdak bölgesi için de kullanımı rahat küpeler arasında yer alır. Çünkü hassas kulak bölgesi için kullanılacak kalitesiz ürünler kulağa zarar verecek hatta istenmeyen sonuçlar oluşturacaktır. Oysaki altının kalitesi ile birleşen altın tragus küpe, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz küpeler arasındadır. Küpe olarak dikkat çeken tragus küpe modelleri arasında piercing çeşitleri ile de zenginleştirilmiş bir koleksiyon bulunmaktadır.

Tragus Halka Küpe Kullanımı Kolay Mıdır?

Tragus küpe kullanmak isteyenlerin kafasını kurcalayan soru işaretlerinden olan halka küpe kullanımı ne yazık ki bu küpelerin tercih edilmesi noktasında olumsuzluk yaratmaktadır. Oysaki tragus halka küpe, diğer küpe çeşitleri gibi rahatlıkla kullanılabilecek küpeler arasında bulunmaktadır. Minik kıkırdakta kullanılan tragus küpeler, çeşit çeşit modellere sahiptir. Bundan dolayı kullanımda herhangi bir sıkıntı ya da zorluk yaratacak bir durum söz konusu bile değildir.

Tragus halka küpe, daha piercing havası yaratan bir modeldir ve en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Halka küpe zaten tüm kadınlar tarafından oldukça sevilir. Bir de gençlerin tragus küpe merakı ile hazırlanmış olan tragus halka küpe de sevilen modeller arasında bulunur. Halka küpenin şıklığı ve güzelliği ile birleşen tragus küpeyi kullanırken kafalarda soru işareti oluşmasına gerek yoktur. 

Altın Tragus Küpesi Nasıl Kombinlenir?

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, tragus küpe kombinlemek için ekstra bir çaba göstermeye gerek yoktur. Altın tragus küpesi, kendi başına bile dikkat çeken şık bir aksesuar olduğu için giyilecek tüm kıyafetler ile rahatlıkla uyum gösterecektir. Altın tragus küpesi, minik kıkırdakta kendine yer edindiği için zaten kişiye değişik ve güzel bir görüntü kazandırır. Dikkat çeken bu küpeler, dilerseniz özel gecelerde dilerseniz günlük hayatta ve işe giderken çıkarıp takmak zorunda kalmadığınız küpeler arasındadır. Altın tragus küpesi, etekle, elbiseyle, pantolonla, şortla yani akla gelebilecek tüm kıyafetler ile rahatlıkla kullanılabilir. Değişik tragus küpeler için Altıntaş sizinle.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum