ALTINTAŞ BLOG

 • Şubat 03, 2023 YÜZÜKLER

  Sevgililer gününde evlenme teklifi edecekseniz eğer mutlaka seçeceğiniz yüzük çok özel olmalıdır. Güzel bir akşam yemeği için dışarı çıkın, ilk randevunuzda buluştuğunuz yeri tekrar ziyaret edebilir ya da hayallerinizde olan bir etkinliği gerçekleştirebilirsiniz. Sevgililer Günü, elbette romantik bir gündür. Bu romantik günde pırlanta baget yüzük ile evlenme teklifi etmek, sevgilinize unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Birçok insan hayatını birleştirmek istediği kişiye, özel bir zamanda onu şaşırtacak şekilde planlar yaparak evlilik tekliflerini ederler. Sevgililer günüde bu özel anı ölümsüzleştirmek için sıklıkla tercih edilen bir gündür. Çiftler bugünde sevdiği kişinin ona sevgililer günü sürprizi yapacağını hissedebilirler ama bu özel günde baget taşlı yüzük ile evlenme teklifi alma düşünceleri olmaz. Bu sebeple sevgilinize sürpriz içerisinde sürpriz yaparak onu şaşırtabilirsiniz.

  pırlanta baget yüzük, sevgililer günü hediyesi, baget taşlı yüzük, baget yüzük,
 • Şubat 01, 2023 KOLYELER

  İster kendinizi, ister sevdiğiniz birini şımartmak isteyin, ister tek başına istersenizde figürlü altın kolye uçları ile tarz yaratmak isteyin, çarpıcı görüneceğiniz birçok çeşit altın kolye modelleri bulunmaktadır. Hediye etmek veya kendinizi şımartmak için mükemmel olanı kolaylıkla bulabileceğiniz altın kolye seçeneklerini web sitesinde bulunan modelleri inceleyerek bulabilirisiniz.

  figürlü altın kolye, altın kolye modelleri, altın kolye, yonca figürlü altın kolye, dünya figürlü altın kolye
 • Ocak 30, 2023 YÜZÜKLER

   

  Sevgililer Günü'nde ona kendisini özel hissettirmek için sabırsızlanıyor olmalısınız. Kesinlikle haklısın! Ne de olsa, kalbinizi çalan kişiyi şımartmak ve mutlu etmek için mükemmel bir gün. İster evli olun ister yeni başlamış bir ilişki olsun sevgililer günü, ona onun hakkında ne hissettiğinizi söylemek için ideal bir fırsattır.

  Duygularınızı kelimelerle anlatmak onun kalbine dokunurken, bunu enfes bir özel sevgililer günü hediyesi ile yapmak onun için günü unutulmaz kılacaktır. Onun için en iyi sevgililer günü hediyesinin ne olabileceğini merak mı ediyorsunuz? Kalbinizin en değerli varlığına taşlı altın yüzük hediye alarak geleceğinizi onunla geçirmek istediğinizi ifade edebilirsiniz. Altın yüzük seçenekleri içerisinde sevdiğine en yakışacak olan mücevheri kolaylıkla seçebilirsiniz. 

   

  özel sevgililer günü hediyesi, taşlı altın yüzük, altın yüzük, yeşil taşlı altın yüzük, kırmızı taşlı altın yüzük,
 • Ocak 25, 2023 KOLYELER

  Onunla her gün özeldir ama sevgililer günü daha da güzeldir. Sevdiğiniz bir insanı, canlıyı, nesneyi her gördüğünüzde içinizi anlamsız bir mutluluk sarar. Bazen gözlerinizde, bazen sözlerinizde bazen hislerinizde anlam bulur sevginiz, bazense susup sadece izlediğinizde… Zaman akıp giderken anılarda güzel hatıralar bırakmak, dönüp baktıkça ilk günkü heyecan ile yaşamak ister insan. Belli ki zaman akıp geçerken güzel bir hatıra bırakmak istersiniz sevdiğinize. 

  Sevgililer günü hediye seçenekleri arasında sevdiğinize onu mutlu etmek, hatıraları güzel anılar ile süsleyecek sevgililer günü hediyesi tercihinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğinize sizi ve sevginizi her zaman teninde taşıması için zarifliğine yakışacak altın kolye tercihi güzel bir hediye olacaktır.

  sevgililer günü hediye, altın kolye, kolye ucu modelleri, minimal altın kolye, kolye ucu modelleri,
 • Ocak 20, 2023 BİLEKLİKLER

  Herkes için kolye, küpe, bileklik gibi takı çeşitleri vazgeçilmez bir aksesuar. Özel günlerde, birine hediye etmek amaçlı ya da sürekli kullanım için takılar oldukça sevilen kombin tamamlayıcısıdır. Bununla beraber altın, modası asla geçmeyen ve kıymetli ziynet olması sebebiyle de çok sevilen bir üründür. Herkesin kullanabileceği altın takılar anlamlı ve gösterişli parçalardır. Takı çeşitleri arasında bileklik, diğerlerine göre daha fazla tercih edilen ve sevilen bir takıdır. Çünkü sade olmasıyla beraber yeterli şıklığı tek başına sağlayabilir. Altın kelepçe bileklik bu anlamda son derece zarif ve gösterişli bir takıdır. 

  altın kelepçe, altın kelepçe bilezik, kelepçe bileklik, kadın bilezik modelleri,
 • Ocak 19, 2023 KOLYELER

  Birçok kişi, kombinlerine ufak hareketlilikler kazandırmak için takı, aksesuar gibi parçaları kullanmayı çok seviyor. Özellikle altın takılar hem kıymetli hem de gösterişli oldukları için neredeyse herkesin vazgeçilmezi olmuş durumda. Senelerdir altın takılar moda tarihi  için önem arz etmiştir. Küçük büyük herkes için altın takılar kullanımı en çok sevilen aksesuarlardır. Her yaşa hitap eden modelleri ile altın takılar kombinlerinizdeki ufak ama etkili detay olarak göz alıcı olacaktır. 72 Kadın altın kolye  eskiden beri modası süregelen ve trendlerden hiç düşmeyen aksesuarlar olarak vitrinlerde yerini almaya devam ediyor.

  kadın altın kolye, 22 ayar altın kolye, Minimal kolye, Altın kolye modelleri, Altın kolye ucu
 • Ocak 18, 2023 ERKEK

  Hediyeleşmeyi hepimiz çok seviyoruz. Kadınlara hediye etmek üzere hediye seçmek zor gibi görünse de aslında kadınlara verilebilecek pek çok hediye söz konusu. Ancak konu erkeklere geldiğinde epey zorlanıyoruz. Erkeklerin ilgi alanlarına göre hediye bulmak zor olabilir. Bununla beraber son zamanlarda erkekler arasında da takı kullanmanın yaygınlaştığını görüyoruz. Erkek zincir bileklik erkekler için güzel ve ideal bir hediye olabilir. Stil sahibi erkeklerin oldukça severek kullandığı bileklikler farklı modellerle karşımıza çıkıyor. 

  Erkek künye nişan hediyesi olarak da gelinlerin müstakbel eşlerine vereceği güzel bir hediye olabilir. Bununla beraber anneler de doğum günü hediyesi olarak erkek çocuklarına künye hediye edebilirler.

  erkek zincir bileklik, erkek künye, erkek altın bileklik modelleri, erkek deri altın bileklik, erkek bileklik,
 • Ocak 16, 2023 ZİNCİRLER

  Herkes için takı takmak asırlardır sevilerek kullanılan bir moda. Geçmişten günümüze takı kullanımında birtakım değişiklikler olsa da kadınlar için vazgeçilmez olduğu gerçeği hep sabit kaldı. Altın takılar hem kıymetli olması hem de gösterişli olması nedeniyle diğer aksesuarlar arasında oldukça önemli ziynet eşyalarıdır. Kolye, küpe, bileklik gibi takı parçaları farklı model ve tasarımlarda gelişmişlerdir. Kadın altın kolye her yaştan kadına hitap eden muhteşem bir takı ürünüdür. Zincirinden ya da kolye ucundan değişikliklerle kolye modelleri geniş çeşitliliğe sahiptir. Kadın altın zincir kolye hediye etmek amaçlı da iyi bir seçenek olacaktır. 

  altın kolye, kadın altın zincir kolye, altın kolye modelleri, altın zincir modelleri, pullu altın zincir,
 • Ocak 13, 2023 YÜZÜKLER

  Pırlanta yüzük, aşk ve romantizm simgesi olarak bilinirler. Uzun yıllardır sevgiliye hediye edilen bir gelenek olarak kabul edilirler. Pırlantalar, zamana ve zorluklara rağmen aşkın sürekliliğini simgeler. Bu yüzden, bir pırlanta yüzükle sevgilinize söz vermek, ona eşsiz bir hediye sunmak ve sevginizin sonsuza dek süreceğine dair bir söz vermektir.

  Kendi içinde pek çok farklı modele sahip olan pırlanta yüzük dünyasındaki ürünler ile kararsız elbette kalabilirsiniz. Burada yüzüğü alacağınız insanın zevkini de göz önünde bulundurmak gerekir. Evet pırlanta sevilir, pırlanta yüzük de fazlasıyla mutlu eder. Evlilik tekliflerinde, nişan ve söz gibi durumlarda hatta evlilik yıl dönümlerinde hediye edilecek bu şahane ürün ile akılda kalıcı bir sürpriz oluşturabilirsiniz.

  pırlanta yüzük, beştaş yüzük, beyaz altın, 14 ayar altın, 18 ayar altın,
 • Ocak 11, 2023 TAKIMLAR

  Altın dünyası içinde pek çok model ve ürün bulunmaktadır. Yüzükten küpeye, kolyeden bileziğe kadar herkesin zevkine hitap eden bunca ürün içinden seçim yapmak bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Peki ya altın set için ne demeli? Altın set genellikle küpe, kolye ve bileklikten oluşan setlere verilen isimdir. Her bir ürünün aynı olduğu bu setler, pek çok kadının özel davetlerde ya da etkinliklerde severek kullandıkları takılar arasında yer alır. 

  altın set, gerdanlık takımı, altın gerdanlık, altın gerdanlık modelleri, taşlı altın gerdanlık, altın takım set
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum