altintas
pirlanta
bileklikler
kolyeler
küpeler
takımlar
yüzükler
zincirler
pırlantalar
erkektakıları

ALTINTAŞ EN ÖZEL ANLARINIZDA YANINIZDA

İster kadın olsun isterse erkek, özel takılar stili tamamlayan, kişinin tarzını pekiştiren aksesuarlar olarak dikkat çekmektedir. Takı, kadın için ayrı bir önem taşır ancak sınırlı da olsa erkekler de takılar ile oldukça şık görünebilmektedir. Kadınların vazgeçilmezi altın bileklikler, zincirli kolye ve küpe olsa da kadınların tercihlerinin zirvesinde pırlanta yüzük gelmektedir. Kadın dendiğinde zarafet ve şıklık akla gelmektedir. Kadın şıklığını eşsiz takılar ile tamamlamakta, göz alıcı bir görünüme kavuşmaktadır. Kadın altın bileklikler, her dönem trend olan aksesuarların başında gelmektedir. Altın bileklik modelleri , kişinin zevkine göre değişkenlik gösteren ürünler olsa da kelepçe bileklik kullanım kolaylığı sunması ve eşsiz görünümü ile ön planda yer almaktadır.

Şıklığının yanına bir de yatırım amacı koyanlar için ise samanyolu bileklik ideal seçim olmaktadır. Altın bileklik fiyatları ile altın künye fiyatları, ağırlıklarına ve uygulanan işçiliğe göre değişkenlik göstermektedir. Bu tür takıları yatırım için alanlar için altının az işlemden geçirilmesi değer kaybını çok fazla yaratmayacağı için ideal olacaktır. Kadın altın kolye modellerinden de vazgeçememektedir. Altın kolyeler , şık bir abiye kıyafet ile kombinlendiğinde kadının şıklığını pekiştirmekte, güzelliğine güzellik katmaktadır. Altın kolye modelleri, zincir tarzı ve ağırlığı ile kolyesinin özellikleri itibariyle değerlenmektedir. Altın kolye fiyatları için belirleyici olan öncelikle ağırlığıdır. Unutulmamalıdır ki hem kullanım hem de yatırım amaçlı tercih edilen aksesuarların başında Altın zincir kolye bulunmaktadır.

Kadının takı ile tanışması daha bebeklik döneminde küpe ile başlamaktadır. Bebeklik döneminde tanışılan altın küpe modelleri , yaş ilerledikçe yerini çok farklı seçeneklere bırakmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren halka küpe modelleri revaçta iken, özellikle genç kızlık döneminde tragus küpeler artık kulakları süslemeye başlamaktadır. Kadın altın küpe tamamen estetik olarak kullanılmaktadır. Halka altın küpe genellikle büyük modelleri tercih edilen ürünler olarak dikkat çekmektedir. Daha küçük ve kibar takı tercih edenler için altın top küpe ideal bir seçim olmaktadır. Tüm kıymetli takılarda olduğu gibi altın küpe fiyatları ağırlıkları ile doğru orantıda olmaktadır.

Özel Günlerin Tanıkları Altın Set Takımları

Altın set takımları , genellikle düğün törenleri için tercih edilmektedir. Yeni bir hayata yelken açan kadının düğünlerinde boyunlarını mutlaka altın gerdanlık takımı süslemektedir. Gerdanlık seti olmayan bir gelin, en özel gününde eksik kalmış demektir. Altın set takımları ve fiyatları masraflı bir süreç olan düğün törenlerinde aileleri zorlasa da gelinin mutluluğu her şeyin önünde gelmektedir. Gelin, en özel anında, en özel takılardan olan altın gerdanlıklar ile melekleri andırmaktadır. Altın yüzükler, evliliğin sembollerindendir. Bu nedenle evlilik öncesi alınan ve birlikte kullanılan ilk özel takı yüzük modelleri olmaktadır. Kadın altın yüzük dendiğinde ise akla ilk gelen baget yüzüğü olmaktadır. Altın baget yüzük, pırlantanın dikdörtgen bir tarz ile tasarlanmasıdır.

Tektaş pırlanta ise elmasın mükemmel dönüşümü ile ortaya çıkan en eşsiz yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Pırlanta baget yüzük , pırlanta bileklikler ile kombinlendiğinde kadına göz alıcı bir görünüm katmaktadır. Pırlanta yüzük fiyatları , kullanılan eşsiz madenin özellikleri ile orantılıdır. Taş ne kadar kusursuzsa, pırlanta yüzükler o kadar pahalı olacaktır. Çok fazla tercih edilmese de tutkunları için erkek altın takı modelleri de farklı tarzlarda hazırlanmaktadır. Zaman zaman erkek altın bileklik takmaktadır. Erkek bilekliği kadınların kullandığı modellerin aksine sade olmalıdır. Bu nedenle altın erkek bileklik modelleri gösterişten uzak, sade bir şıklık sunmalıdır.

Çocuk Altın Takı ile Bebeklik Döneminde Tanışmaktadır

Çocuk altın takı ile bebeklik dönemlerinde tanışmakta ve yaşamının ilerleyen dönemlerinde vazgeçilmez bir tutkuya dönüşmektedir. Kız bebeğin ilk takıları çocuk altın küpe modelleri ve çocuk altın bilezik olmaktadır. Her iki ürün de ailenin en büyükleri büyükanne ya da büyükbaba tarafından alınmaktadır. Çocuk altın küpe ile ilk değerli hediyesine kavuşmaktadır. Çocuk küpe fiyatları ve çocuk bilezik fiyatları bu aşamada pek de önemli olmamaktadır. Nihayetinde aileye torun gelmiştir ve tüm imkanlar onun için kullanılmaktadır. Siz de takı modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyor, en özel hediyeyi arıyorsanız Altıntaş size uygun seçimler sunacaktır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum