Bileklikler
5.610₺ KDV Dahil
7.481₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Bileklikler
10.233₺ KDV Dahil
13.644₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Bileklikler
7.416₺ KDV Dahil
9.888₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Bileklikler
37.418₺ KDV Dahil
49.891₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Bileklikler
13.347₺ KDV Dahil
17.796₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Bileklikler
9.166₺ KDV Dahil
12.221₺ KDV Dahil
Bileklikler
14.156₺ KDV Dahil
18.875₺ KDV Dahil
Bileklikler
36.875₺ KDV Dahil
49.167₺ KDV Dahil
Zincirli Bileklikler
17.834₺ KDV Dahil
23.779₺ KDV Dahil
Zincirli Bileklikler
18.865₺ KDV Dahil
25.154₺ KDV Dahil
Bileklikler
18.688₺ KDV Dahil
24.917₺ KDV Dahil
Bileklikler
3.315₺ KDV Dahil
4.420₺ KDV Dahil
Bileklikler
14.370₺ KDV Dahil
19.160₺ KDV Dahil
Bileklikler
3.976₺ KDV Dahil
5.302₺ KDV Dahil
Bileklikler
11.938₺ KDV Dahil
15.917₺ KDV Dahil
Zincirli Bileklikler
6.291₺ KDV Dahil
8.388₺ KDV Dahil
Bileklikler
6.019₺ KDV Dahil
8.025₺ KDV Dahil
Bileklikler
4.032₺ KDV Dahil
5.376₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

ALTIN ZİNCİRLİ BİLEKLİK MODELLERİ
Dünya tarihinin ve insanlık tarihinin gelişmesinden bu yana zaman içinde aksesuar modası çarpıcı bir şekilde değişmiş ve bugünkü halini alacak niteliklerle yaklaşılmıştır. Altıntaş Online , ürünleri arasında kendinize göre sizlerde şık bir bileklik bulabilirsiniz. Giyim ürünlerinin kullanımı kadar aksesuar kullanımı da eski çağlardan beri her ülke ve eyalette önemli bir yere sahip olmuştur. Aksesuar kullanımı denilince akla ilk gelen ürün kesinlikle değerli metalden yapılmış bir bilekliktir. Mücevher grupları çok eski zamanlardan beri statü göstergesi olarak her zaman tercih edilmiş ve kendi içinde belirli gruplara ayrılmış değerli metallerden imal edilmiştir. Altın, bakır, gümüş gibi değerli metallerden yapılan takı grupları arasında en popüler olanları şüphesiz altın madenlerinden yapılanlardır.

Samanyolu Altın Bileklik
Muhteşem görünümüyle dikkat çeken altın takılar neredeyse sınırsız bir çeşitlilik ile Altıntaş ’ta yerini alıyor. Bireysel ve özel üretim ve hatta el işçiliği tercih eden markaların yanı sıra seri üretim takı markaları da bulunmaktadır. Tüm bu markaların ortak noktası, ana hammaddelerinin altın madenleri olmasıdır. Metallerde kullanılan altın miktarı, karat olarak kabul edilen ürünün değerini belirler. Kolye, altın zincir bileklik , yüzük, küpe ve kolye gibi çeşitli alternatiflerle satın alabileceğiniz ürünler arasında 22 samanyolu altın bileklik takılar öne çıkıyor. 22 ayar altın zincir bileklik , kolye ve halhal gibi alternatifleri ilgili markaların koleksiyonlarında bulabilirsiniz. 

Zincirli Bileklik Modelleri
Çok eski bir geçmişe sahip kuyumcu grupları arasında hala en çok sevilen ve tercih edilen altın madeni markaları. Mücevher denilince akla gelen ilk şeylerden biri olan zincir altın bileklik , kolye ve yüzükler 7 ile 70 yaş arasındaki kişilerin tercih ettiği alternatiflerden bazılarıdır. En standart giyim ürünlerine bile bambaşka bir görünüm kazandıracak takılar ile özgün bir tarz yakalamak da mümkün. Çeşitli tasarımlarda üretilen altın takılar, çeşitli ayarlarla pazarlanmaktadır. Altın takıların ayırt edici özellikleri, üründe kullanılan altın miktarı ile doğrudan ilişkilidir. En sevilen parçalardan biri de şüphesiz 22 ayar altın takı bilekliktir. 

Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından girift bir şekilde işaretlenen altın zincirli bileklik , 22 ayar alternatifleriyle öne çıkıyor. Her kullanıcı kendi alanında profesyonel birçok mücevher markasının ürettiği altın zincirli bileklik modelleri arasından kendi kriterlerine ve ihtiyaçlarına göre alışveriş yapabilir. Her gün giymeyi tercih edebileceğiniz desenleri kullanabilir ya da özel günlerinizde gece kullanabileceğiniz desen alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Özellikle zamansız formuyla dikkat çeken modeller arasında 22 ayar samanyolu bileklik modelleri yer alıyor. 

Altıntaş Online Zincir Bileklik Tasarımları
Bilekte oldukça şık bir görünüm sağlayan zincir bileklikler, standart bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, farklı kalınlık özellikleri ile de sizlere çeşitli seçenekler sunuyor. 22 ayar altın zincir bileklik modellerini kullanım kriterlerinize göre çoğu mücevher markasının koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Zincir bileklik modelleri, son derece standart formlar, her kullanıcının hayır diyemeyeceği özel tasarımlar. Zevkinize ve kriterlerinize uygun ürünlere belirli bir süre boyunca erişin. Sade modellerin yanı sıra modanın sürekli gelişimine uyum sağlayacak çeşitli alternatifler de markaların koleksiyonlarında yer alıyor. 

Zincirlik Altın Bileklik Fiyatları
Zincirli bileklik tipine göre fiyatları değişmektedir. Çeşitli formlarda olabilen altın, özellikle içeriğindeki altın oranı başta olmak üzere tasarım örneklerine göre fiyat performansı da elde edebilmektedir. Günlük altın değerine bağlı olarak değişebilen altının fiyatı dalgalanabilmektedir. Bu ürün fiyatının performansı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Ekonomik dalgalanmalar göz önüne alındığında altın fiyatı hakkında net bir bilgi vermek doğru olmaz. Kendinizi değerli hissetmek istiyorsanız Altıntaş ’a mutlaka uğramalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum